tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Miraç Kandilimiz Kutlu Olsun
  Top
  4.NOSTALJİ GECESİNDE USTALAR BULUŞTU TÜFAD Kocaeli şube Başkanı Remzi Demirer ve yönetim kurulu Ustalarla Nostalji Gecesi’ni bu yıl The Ness Otel’de muhteşem bir organizasyon ile  düzenledi. Duygulu anların yaşandığı geceye ilimiz teknik adamların yanı sıra ülke futboluna katkıda bulunan başarılı teknik adamlar katıldı.
  The Ness Otel’de düzenlenen Ustalarla Nostalji Gecesi’ne Türkiye Futbol Federasyonu bölgelerden sorumlu teknik direktör, eski A milli takım antrenörü Rasim Kara, A milli takımı eski teknik direktörleri Tınaz Tırpan ve Metin Türel, TRT spor yorumcusu Erdoğan Arıkan, TFF Gelişim Direktörlüğü (TUDOR) eğitimcisi Mehmet Ekşi, İstanbul, Bursa, Düzce, Sakarya, Mardin, Yalova ve Bursa TÜFAD şube başkanları, Beşiktaş’ın eski futbolcularından Tuğrul Şener, TÜFAD Kocaeli şubesinin düzenlediği Ustalarla Nostalji Gecesi’ne katıldılar.
  Gecenin finalinde ilk önce ilimiz amatör futbolda Amatör Süper Lig ve 1. Amatör Küme Play-Off mücadelesi verecek takımların antrenörlerine, ardından geceye katılanlara hediyeler takdim edildi.
  Bu yazı 1770 kere okundu.

  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kocaeli Şubesi
  Kozluk Mah. Eski Seka Fabrikası Girişi Hasan Doğan Amatör Evi No:101 K:1 İzmit/Kocaeli

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 262 324 98 15
  Faks: +90 262 324 98 12
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları